------------------------------------------------------------------------------

45 Przepisów na Smoothies e-Book

 

Dzięki NIM schudłam
24 kg w 3 miesiące

i wyleczyłam się z przewlekłych chorób!


Kiedyś, kiedy przez wiele lat byłam chodzącym wielorybem (jak mnie określano), bez żadnych perspektyw w życiu i bez żadnego wsparcia ze strony rodziny i bliskich, moje nastawienie do życia było jedynie negatywnym ciągiem myśli, który cały czas ciągnął mnie w dół. W końcu zrozumiałam, że to, czy będę szczęśliwa czy nie zależy w pierwszej kolejności ode mnie, od tego jak żyję, a nie od kogoś lub czegoś. 

Od tego momentu porzuciłam destrukcyjne nastawienie, zaczęłam się zdrowo odżywiać i zdrowo żyć, bez zbędnego wysiłku, bez presji społecznej. Zrobiłam to tylko dla siebie, dla swojego zdrowia – ta myśl przywiodła mnie do tego miejsca, w którym jestem. 

Dziś jestem szczęśliwą kobietą, mam 32 lata, zrzuciłam 24 kg w przeciągu ponad 3 miesięcy (tak, sama w to nie wierzę...), mam wspaniałą pracę, realizuję swoje pasje, mam szczęśliwą rodzinę, męża, dzieci oraz wielu znajomych i przyjaciół, z którymi mogę dzielić się swoim szczęściem i wiedzą na temat zdrowego trybu życia.

TO JA PRZED ODCHUDZANIEM:
I JA PO WPROWADZENIU NOWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH :) 

Na początku nie było łatwo. Ciężko było mi się zabrać za siebie i swoją dietę. Cel jednak który mi przyświecał, czyli: CZUĆ SIĘ I BYĆ ZDROWĄ przywiodły mnie do miejsca w którym jestem. Smoothies odegrały tu znaczną rolę, jeśli chodzi o moją przemianę. Ludziom ciężko nadal uwierzyć, że można tanio, za pomocą tylko swojego zaangażowania schudnąć i czuć się zdrowo, bez presji i zbędnego katowania się. 

A JAKI JEST MÓJ SEKRET DOBREGO SAMOPOCZUCIA I CO SPRAWIŁO ŻE TYLE SCHUDŁAM?


To kompozycja koktajli, nad którymi sama pracowałam, dodając do nich odpowiednie składniki, które dały w konsekwencji niesamowity efekt. Nie dość, że schudłam tyle ile chciałam, to jeszcze moje zdrowie uległo całkowitej poprawie.

Sekret koktajli odkryłam tak naprawdę kilka lat temu, kiedy zrozumiałam, że to ja kreuje w głównej mierze swoje życie i jeśli sama o siebie nie zadbam pod kątem fizycznym i mentalnym, to nikt o to nie zadba.. Co ciekawe i kluczowe, w tym czasie spotkałam na swojej drodze kogoś, kto od lat korzysta z dobroczynnych właściwości koktajli i do dziś cieszy się niesamowitym zdrowiem. Była to przypadkowo spotkana staruszka, która dziś ma prawie 89 lat. Sama zdradziła mi swoje sekretne koktajle, które przygotowuje od lat, z pokolenia na pokolenie, a których przepisy unowocześniłam i zamieściłam w mojej książce. Patrząc tej staruszce w oczy zrozumiałam, że warto jest żyć, żyć pięknie i zdrowo po to choćby, żeby dożyć tak pięknego wieku, jak ta wspaniała staruszka, którą miałam zaszczyt spotkać...

KILKA SŁÓW O SMOOTHIES...

Smoothies, czyli świeże koktajle z owoców, warzyw i prawidłowo dobranych dodatków to dla mnie dzisiaj sekret utrzymania młodości, zdrowia i energii na długi czas – szkoda, że w Polsce mało doceniany…

Dzisiaj, nie chwaląc się, można powiedzieć, że jestem ekspertką od smoothies, a blender to mój wierny przyjaciel na co dzień. Dlatego też, postanowiłam, za namową moich pacjentów i rodziny opracować poradnik, w którym zamieszczam moje autorskie przepisy na KOKTAJLE ZDROWOTNE, które pomogły i nadal pomagają mi utrzymać świetną sylwetkę i zdrowie.

Mogę otwarcie powiedzieć, że "smoothomania" obiegła już całą moją rodzinę i bliskich znajomych, bo  zauważyli jak dobroczynny wpływ mają te koktajle na ich zdrowie, energię i dobre samopoczucie.  Są szybkie w wykonaniu, smaczne, a dodatkowo można przemycić w nich mnóstwo zdrowych produktów, których normalnie nie lubimy, a w takim koktajlu ich po prostu nie czuć. Są naprawdę smaczne i syte, w co możesz nie wierzyć, dopóki nie spróbujesz.

Koktajle wypijaj codziennie rano na czczo (!), bo tylko wtedy dostarczą ci porządnej dawki witamin, ale przede wszystkim  pobudzą i oczyszczą organizm z toksyn, a dodatkowo przyczynią się za usprawnienie całego organizmu, w zależności jakich składników użyjesz. 
Składniki moich smoothis dobrane są przeze mnie poprzez długą analizę skuteczości kombinacji produktów na daną dolegliwość czy też otyłość.

WAŻNE:

To nie jest tak, że żyję tylko koktajlami. Na początku odżywiałam się przez cały dzień tylko nimi. Trwało to miesiąc. Później, stopniowo, kiedy moja waga zaczęła spadać, zaczęłam wprowadzać normalne posiłki, ale zdrowe i nieprzetworzone. Teraz nadal pikę koktajle na czczo (co drugi dzień), tak aby dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników, ale oprócz tego jem normalnie,ale zdrowo i mądrze, pomijając przetworzone, naszpikowane chemią jedzenie.

Nie pomijam także tych dobrych tłuszczów (olej kokosowy, masło, tłuszcz zawierający naturalny kolagen), ale nie zapycham się też śmieciami, tak jak kiedyś, a zamieniam je na zdrowsze przekąski i dania. O tym co się powinno, a czego nie w zdrowej diecie piszę w moim DARMOWYM PORADNIKU

Fragment możesz pobrać TUTAJ FRAGMENT DARMOWEGO E-BOOKA>>

KILKA SŁÓW O MOIM PORADNIKU.....

Co mnie ogromnie cieszy, publikacji „45 ZDROWYCH KOKTAJLI, KTÓRE WYLECZĄ TWÓJ ORGANIZM Z KAŻDEJ CHOROBY.” stała się już bestsellerem w Holandii i kilku innych europejskich krajach. 
Ponad 300 000 sprzedanych egzemplarzy tylko w samej Holandii – tam gdzie żyję na co dzień i pracuję. 

Teraz postanowiłam udostępnić książkę na rynku polskim ( w formie elektronicznej, bo tak wygodniej i taniej wg moich czytelników), bo wiem, że Polacy w większości zamiast samodzielnie leczyć swój organizm, uciekają się często do pigułek – bo tak jest prościej i na pozór pewniej, nad czym bardzo ubolewam. Jako ciekawostka, Polska to drugi kraj co do wielkości spożywanych leków i suplementów w Europie! Sama w to nie mogłam uwierzyć, ale w zasadzie nie bez powodu w Polsce reklama – dźwignia kłamstwa - zdominowana jest przez rynek farmaceutyczny, i nie bez powodu w Polsce jest więcej aptek niż straganów ze zdrową żywnością….Oj tak, smutne to, ale prawda…

Nad książką pracowałam długo, ponieważ przez osiem lat mojej kariery w dietetyce gromadziłam niezbędną wiedzę na temat skuteczności wybranych produktów w połączeniu z ziołami i olejami na poszczególne schorzenia i dolegliwości. Jak okazało się z moich badań i swojego własnego doświadczenia, proces chudnięcia również nie jest skomplikowany i nie wymaga połykania żadnych tabletek "cud". Wystarczy dobrze skomponowany plan żywienia w postaci koktajli i zmiana niektórych nawyków, nie tylko żywieniowych.

CO ZAWIERA MÓJ PORADNIK?


TEN PORANIK przeznaczony jest dla osób stawiających na alternatywne i zarazem naturalne sposoby uzdrowienia i wzmocnienia swojego organizmu. To książka dla tych, którzy wierzą i wiedzą, że tabletki działają cudów, a jedynie ciężka praca i natura. Moje przepisy to nie zwykłe koktajle, które dotąd znałeś! To mogę GWARANTOWAĆ!

To kombinacja warzyw i owoców w połączeniu z mało wykorzystywanymi ziołami i olejami, które razem ze sobą tworzą broń zwalczającą dzisiejsze choroby cywilizacyjne, z którymi alternatywna medycyna w ogóle sobie nie radzi.

WAŻNE:  Odpowiednie połączenie składników z olejami i ziołami, które daje nam natura, to klucz do odchudzania i zyskania nieskazitelnego zdrowia. Trzeba tylko wiedzieć co i z czym połączyć, aby stworzyć NATURALNĄ PIGUŁKĘ NA ZDROWIE I PIĘKNY WYGLĄD.

Poradnik, który Państwu przedtawiam, zawiera 45 przepisów na sprawdzone koktajle warzywno-owocowe wraz z informacjami na temat właściwości zdrowotnych każdego produktu zawartego w smoothie. 


Podkreślić należy jasno, że przepisy na smoothies z tego poradnika, to sprawdzone przeze mnie i tysiące moich pacjentów sposoby na odtruwanie, odchudzenie i odmłodzenie organizmu. Składniki na wybrane smoothie wybrane są starannie, więc w stu procentach przynoszą zamierzony efekt kuracji.

To także naturalny i dużo tańszy sposób na zwalczenie przewlekłych dolegliwości związanych z sercem, stawami czy psychiką, które potwierdzają moi Pacjenci. W dodatku smaczny i szybki w wykonaniu. Pamiętaj, że to twoje zdrowie i Twój wybór. Ty sam jesteś odpowiedzialny za swój los, dlatego ostatecznie to ty decydujesz KIM CHCESZ BYĆ I JAK ŻYĆ.

PONIŻEJ OPINIE NIEKTÓRYCH MOICH PACJENTÓW , KTÓRZY ZGODZILI SIĘ OPUBLIKOWAĆ SWÓJ WIZERUNEK I OPINIE:Olga Czekańska


Ten poradnik odmienił moje życie! Próbowałam różnych metod odchudzania, nic nie skutkowało. Żadne tabletki, żadne diety cud tu nie pomagały. Wyrzuciłam kupę pieniędzy, a mogłam zainwestować je w zdrowe odżywianie. Żałuję, że wcześniej na Ciebie nie trafiłam. Dowiedziałam się o Tobie od mojej koleżanki z pracy. Dziękuję jej za to, i dziękuję Tobie, że w końcu po latach schudłam 15 kg i to w  2 miesiące. Wystarczy chcieć i się przemóc, a nie czekać na cud, bo on nigdy się nie wydarzy!

Mirella Geerlings


Od 5 lat zmagałam się z silną chorobą depresyjną, nie potrafiłam wstać z łóżka, byłam zamknięta na ludzi, nic mnie nie cieszyło. Psychotropy tylko pogarszały i pogłębiały chorobę. W końcu nadszedł dzień, że wzięłam się sama za swoje życie. Odnalazłam Twojego bloga i odtąd inspirujesz mnie do lepszego i zdrowszego życia. Z Twoją książką do dziś się nie rozstaje. Korzystamy cały czas z przepisów na smoothie, nie tylko te poprawiające nastój i energię. Moja mama na przykład już nie narzeka na stawy odkąd wprowadziła zdrowe nawyki żywieniowe do swojej diety. Smoothies robi codziennie rano, na pusty żołądek!

Martin Nederend


Na początku nie chciało mi się wierzyć, że takie smoothie, z różnymi dodatkami mogą faktycznie zwalczyć moje chroniczne zmęczenie i zwalczyć moje stany depresyjne, aż do momentu kiedy moja żona zaczęła je wprowadzać do naszej rodzinnej diety na co dzień.

Jestem zdrowszym człowiekiem, nie mam już podwyższonego cholesterolu, i mam dużo energii dla mojej rodziny i w pracy – co wcześniej nie było do pomyślenia! Wiem, że wybierając najlepsze składniki do smoothie i stosując je codziennie przynajmniej przez miesiąc, jesteśmy w stanie całkowicie oczyścić i wyleczyć swój organizm z zalegających toksyn i trucizn, jakim są choćby metale ciężkie. Wszystkim polecam ten tani, smaczny i sprawdzony sposób na zdrowie w postaci smoothies!


Susan Noyons-Wiklińska

Jestem zaskoczona i do dziś nie mogę wyjść z podziwu, że dzięki Twojej książce schudłam aż 30 kg w 4 miesiące skutecznego wykonywania twoich przepisów. Odrzuciłam tanie przekąski, puste kalorie, śmieciowe jedzenie, a na rzecz tego zaczęłam pić dużo soków owocowo-warzywnych. Efekt jak widać jest J Mało kto może mi uwierzyć, to dzięki tylko koktajlom i zmianie nawyków żywieniowych. Kiedyś miewałam silne migreny, byłam ospała, powolna, mój mózg nie pracował na pełnych obrotach, a w dodatku miałam problemy z wydolnością serca. Te wszystkie problemy odeszły kiedy zmieniłam swoje życie! Będę to polecać każdemu do końca moich dni! Niech inni też będą szczęśliwi, a naprawdę nie trzeba dużo! Dzięki Marta za rady, cenną wiedzę i codzienne inspiracje.  
Zamów mój Poradnik w PRZEDSPRZEDAŻOWEJ

PROMOCYJNEJ CENIE za jedyne
22,70 zł ( 38 zł) *

*sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany/ podwyższenia ceny. 
*Zakupiono już teraz 3830 sztuk. 


 ZAMÓW TERAZ


Twoja 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy! 


"Udzielam Ci bezwarunkowej

30-dniowej gwarancji satysfakcji. Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zapłaty stwierdzisz, że nie jesteś usatysfakcjonowany i powiadomisz mnie o tym, zwrócę Ci Twoje pieniądze" .

Dlaczego warto zamówić 
właśnie ten PORADNIK na temat zdrowotnych koktajli ?


·       Otrzymasz obszerną i drogą wiedzę ZA NISKĄ CENĘ.
·      W Prezencie otrzymasz DARMOWY E-BOOK 28 faktów o prawidłowym odchudzaniu i zdrowym odżywianiu - NIEZBĘDNIK KAŻDEGO, KTO PRAGNIE ZMIENIĆ SWOJE ZŁE NAWYKI ŻYWIENIOWE, NA TE DOBRE
·       Zyskasz dostęp do 45 starannie opracowanych przepisów z właściwie dobranymi produktami na wybraną dolegliwość, schorzenie i otyłość. Tego nie znajdziesz w innej książce z tej kategorii! Pokażę ci jakie produkty łączyć w koktajlach, by przynosiły zamierzony efekt!
·        Wyleczysz się z przewlekłych chorób i poczujesz niewiarygodny przypływ energii już po miesiącu stosowania zdrowych smomothies oraz zmianie nawyków żywieniowych wg moich wskazówek.
·        Zrzucisz zbędne kilogramy naturalnie i bez efektów jo-jo jak ja i tysiące moich pacjentów!
·       Zaoszczędzisz dużo pieniędzy na lekach i suplementach, które tak naprawdę przynoszą więcej szkody niż pożytku dla ludzkiego organizmu
·        Dzięki comiesięcznym detoksie, zmienisz swoje myślenie i energię na pozytywną. Zmieni się jakość Twojego życia o 100 %
·       Zyskasz więcej czasu na swoje pasje i działania, zamiast siłować się ze swoimi chorobami i problemami, które naprawdę można łatwo zwalczyć. Wystarczy wiedzieć jak!
·       Każdy produkt zawierający się w smoothies jest szczegółowo opisany pod kątem jego właściwości zdrowotnych. Dzięki temu zyskujesz wiedzę na temat zastosowań, witamin, czy mikroelementów danej substancji oraz produktu wykorzystanego w każdym przepisie
  
OPINIA DR MARCINA CHOJNIAKA, NATUROTERAPEUTA 


     Szczerze polecam książkę „45 ZDROWYCH KOKTAJLI, KTÓRE WYLECZĄ TWÓJ ORGANIZM Z KAŻDEJ CHOROBY” autorki Marty Wierzbickiej. Ten poradnik to bez wątpienia wieloletnia wiedza zgromadzona przez cenionego dietetyka, która pomogła już wielu tysiącom ludzi schudnąć i wyleczyć się z poważnych chorób. Jest to do zrobienia, tylko trzeba wiedzieć jak łączyć poszczególne produkty niedoceniane przez ludzi.

Jest to kompendium wiedzy na temat zdrowotnych koktajli, które leczą wiele przewlekłych chorób, z którymi niestety medycyna konwencjonalna sobie nie radzi, bo jest po prostu nieskuteczna. Naturalne i zdrowe jedzenie w połączeniu z ziołami i zdrowotnymi olejami stanowią podstawę leczenia wielu dolegliwości i zwalcza problem otyłości na świecie. Jest na to setki udowodnionych przykładów. Ta książka wybiega dalej niż wszystkie inne, bo składa się z produktów, które razem dają fenomenalne rezultaty w wybranych dolegliwościach czy problemach zdrowotnych. Szczerze polecam tę lekturę każdemu, kto pragnie żyć lepiej, zdrowiej i bez żadnych skutków ubocznych.


Dr Marcin Chojniak – Polak, mieszkający w Australii, NATUROTERAPEUTA, zwolennik medycyny naturalnej, który wyleczył już tysiące pacjentów z ciężkich i przewlekłych chorób dzięki naturalnym sposobom leczenia.


--------------------------------------------------------------------------


 Zamawiając książkę  "45 ZDROWYCH KOKTAJLI, KTÓRE WYLECZĄ TWÓJ ORGANIZM Z KAŻDEJ CHOROBY”   otrzymasz do tego 

DARMOWY E-BOOK:
28 faktów o prawidłowym odchudzaniu i zdrowym odżywianiu

w Prezencie prosto na maila!


Zawiera on 28 cennych informacji i porad z punktu widzenia dietetyka z wieloletnim doświadczeniem, na temat prawidłowego odchudzania i odżywiania. Wystarczy wprowadzić je do swoich codziennych nawyków, a zły stan zdrowia (zarówno psychicznego jak i fizycznego) oraz otyłość nie będzie już nigdy Twoim problemem! FRAGMENT TUTAJ >> FRAGMENT TUTAJ


Zamów mój Poradnik 45 ZDROWYCH KOKTAJLI, KTÓRE WYLECZĄ TWÓJ ORGANIZM Z KAŻDEJ CHOROBY
w przedsprzedażowej niższej cenie już teraz!  

22,70 zł ( 38 zł) *

*sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany/ podwyższenia ceny.
*poradnik napisany przy współpracy z autorką bloga www.calzonella.com 

 ZAMÓW TERAZ

REGULAMIN oraz POLITYKA PRYWATNOŚCI serwisu METODY PŁATNOŚCI


Komentarze:
~arleta
Próbował już ktoś schudnąć pijąc tylko koktajle? Bez super suplementów? J

     ~magdalena23 ~arleta ja po miesiącu schudłam 4,5 kg ale liczę na więcej :D Poza tym energia mega! Trzeba się stosować do tych wskazówek pani Marty, wtedy osiągnie się zamierzony efekt. Olej te sztuczne specyfiki, które wcale nie odchudzają. Sprzedawałam kiedyś te badziewia w call center i powiem ci, że ludzie dzwonili z zażaleniami non stop, w sensie że wydali kupe kasy (ok. 100 zł za opakowanie) i nic nie chudnęli, a wręcz miewali zawroty głowy i mdłości...

~marcela01
czytałam kiedyś, że aktorka Jenifer Lopez po ciąży schudła właśnie dzięki koktajlom specjalnie do niej dopasowanych :D

~ewka34
Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że te koktajle uzdrawiają, a tym bardziej odchudzają….w dodatku pewnie mają paskudny smak…pfeeee

      ~marzena90 ~ewka34 to nie prawda, że są niedobre w smaku. Wręcz odwrotnie. Też tak myślałam na początku, ale zmieniłam zdanie. Oprócz koktajli to na pewno trzeba się więcej ruszać i wyeliminować szkodliwe produkty, te przetworzone…no i nie trzeba będzie żadnych magicznych tabletek żeby się dobrze poczuć:P

~ilona46
Koktajle sprawiły, że mi i mojemu mężowi  o wiele łatwiej się rano wstaje, ja nie muszę już robić sobie drzemek po pracy tak jak kiedyś i oboje mamy więcej sił ogólnie. Nasz ulubiony koktajl to ‘super antystresowy smoothie’.

~martha
Dzięki Marta za tę książkę i porady, także te podesłane drogą mailową ;)! Nie widziałam dotąd na rynku polskim podobnego poradnika! Super rzetelnie przekazana praktyczna wiedza. Innowacyjny, specjalnie skomponowane składniki na wybraną dolegliwość czy problem zdrowotny. Ja już jestem dwa miesiące po kuracji koktajlowej i nie dość ze schudłam 12 kg, to jeszcze poprawiła się moja koncentracja, doszły niespodziewane pokłady energii i do tego w końcu zaczęłam myśleć pozytywnie. Chyba ta dawka witamin i endorfiny działają J

~Olka Wow nie wierzę że autorka tyle schudłą? Wow! Szacun!

     ~MartaW ~Olka da się! Trzeba chcieć i działać!

~ilona
po 5 dniach jest 1 kg mniej :D

~marcin78
moja żona ma po prostu fioła na punkcie tych koktajli, pije je chyba od dwóch miesięcy.. ale fakt że ładnie schudła, nie choruje a jaką energią tryska wieczorem :D uffff…chyba sam się za nie zabiorę..

 ~patrycja_m
A mi się jakoś nie chce wierzyć, że to tak super odchudza bez żadnych ćwiczeń i diety..?

     ~Marta~ patrycja_m ćwiczenia też są wskazane, w przypadku kiedy chcesz schudnąć i trzeba ograniczyć przetworzone produkty. Koktajle mają szerokie spektrum działania od prozdrowotnych po te sprzyjające odchudzaniu organizmu

~baśka
Kupiłam książke :) super jest to, że mam ją od razu na mailu i mogę na nią zerkać z telefonu. Mam nadzieję że tym razem zrzucę przynajmniej 10-15 kg, bo od dwóch lat próbuję zbić wagę po ciąży i nic nie działa :( unikajcie tabletek wszelkiego rodzaju. To wielka ściema!!!!


     ~Marta~ baśka super! Trzymam kciuki za ciebie i twoją motywacje ;) co do tabletek, w stu procentach się zgadzam...niestety..

     ~ewelina ~ baśka  wiem coś o rynku farmaceutycznym i zgadzam się, wszystkie te suplementy to wielki przekręt. Nabijają ludzi w butelkę jak mogą. Więcej szkód przynoszą przykładowo tabletki na pamięć, odchudzanie czy cholesterol niż korzyści…Wiem co mówię ludzie, bo pracowałam w jednej z firm farmaceutycznej w kluczowym dziale….czego do dziś będę żałować…bo skrzywdziłam tylu ludzi….

~Wiki
Na szczęście nie muszę się odchudzać, ale koktajl na bolące stawy z rana? Czemu nie. Spróbuję, bo już nie wiem co może mi jeszcze pomóc na tą moją sztywność stawów…Dam znać jakie rezultaty.

~Paweł_P
Potrzebuję zrzucić dość duzy piwny brzuch… żona doradziła mi żebym zaczął pić te koktajle. Samemu mi się nie chce robić, ale że mam przekochaną żonę, mam codziennie rano w mini blenderze w lodówce porcję warzyw, owoców i jakiś tam innych dodatków. Ja rano sobie to tylko na świeżo miksuje i piję sobie to w drodze do pracy. Nie dość że pożywne to nie chce mi się jeść do południa. Już widzę powoli efekty. Bardzo polecam wszystkim sceptykom ;) też nie wierzyłem, że mogę się czuć lekko i zdrowo i nie ospale. Ps. Odstawiłem piwa na bok :)

~olusia
Ja stosuję te tabletki na pamięć i koncentrację, bo matura tuż tuż i co? Gówww….ooo. Kupa kasy wydana na marne. Zabieram się za zdrowy tryb życia i od dziś miksuję owoce i warzywa, których tak nie lubię na co dzień. Wiem że w formie koktajli smakują lepiej, bo kuzynka mnie już poczęstowała J

~olusia

Nie wierzę, ale pokonałam depresję. Żadne psychotropy nie dały rady, tylko zmiana nawyków żywieniowych i diety. Zdrowe jelita, to zdrowy czlowiek. Wiem co mówię, Po dziś dzień piję Twoje koktajle Marta! Dziękuję !!!!!

       ~MartaW ~ olusia cieszy mnie to i takie przykłady motywują mnie do dalszej pracy! 
45 Przepisów na Smoothies e-Book 45 Przepisów na Smoothies e-Book Reviewed by Marta Wierzbicka on 14:21 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.